NIMOTECH, s.r.o.

O nás

O nás

Spoločnosť Nimotech, s.r.o. je odborná obchodná, servisná a konzultačná spoločnosť etablovaná v oblasti lekárskej techniky a vybavenia od roku 1986. Od začiatku svojho pôsobenia sa špecializuje najmä na komplexné dodávky lekárskej techniky pre štátny i privátny sektor, ponúka široký sortiment produktov pre oblasť gynekológie, urológie, chirurgie, kardiológie, kardiochirurgie, neurológie, ortopédie, dermatológie ai., vrátane vybavenia operačných sál.

V súčasnej dobe spoločnosť má 25 zamestnancov, ktorí sa pravidelne zúčastňujú na školeniach a kurzoch a spĺňajú tak všetky potrebné požiadavky na vzdelanie a kvalifikáciu.

Od roku 2022 spoločnosť Nimotech začína pôsobiť aj na Slovensku.

Spoločnosť Nimotech prichádza na slovenský trh so svojou ultrazvukovou technikou firmy SAMSUNG, YouKey, ultrazvukové generátory firmy Innolcon, elektrochirurgické systémy IG Surgical, KENTAMED a MGB.

Firma je etablovaná na českom trhu a chce poskytnúť svoje služby, servis a poradenskú činnosť aj na slovenskom trhu v súkromnom, aj verejnom sektore.

K dispozici su vyškolení obhodní zástupcovia, ktorí sú ochotní Vám zodpovedať všetky otázky, poprípade odprezentovať prístroj priamo u Vás.

Nimotech ponúka:

 

Medzi hlavných výrobcov, s ktorými spolupracujeme na Slovensku patria:

SAMSUNG
YouKey

 

Business Trade Award

Business Trade Award